روابط عمومی پرشین بلاگ

در این وبلاگ آخرین اخبار و اطلاعات در رابطه با روابط عمومی پرشین بلاگ را مشاهده خواهید کرد

جمع بندی نظرات
ساعت ۳:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱٠/۱٧  

ضمن تشکر از تمامی وبلاگ نویسانی که ما را مورد لطف قرار داده و در جهت پیشرفت فنی و ساختاری پرشین بلاگ نظرات خود را اعلام نمودند، عمده مسائل مطرح شده شامل این موارد بودند :

1 - امکان پاسخ گویی به نظرها

این امکان در سرویس پرشین بلاگ تعبیه شده و تا هفته آینده می توانید از آن استفاده کنید.

2 - امکان قرار دادن آسان تر موسیقی متن

در تلاش هستیم تا این امکان را هم برای شما فراهم آوریم تا به سادگی موسیقی متن دلخواه وبلاگ خود را قرار دهید ... البته در کنار این مساله، پیشنهاد می کنیم این کار را انجام ندهید ! قرار دادن موسیقی متن در وبلاگ گاه سبب آزرده خاطر شدن مخاطب شما خواهد شد، به خصوص وقتی که چند وبلاگ را همزمان باز می کند و هر کدام ... !

3 - شکلک های بیشتر و امکان مانور بر روی فونت و ...

فضای وب استانداردهایی دارد و مخاطبان با آن استانداردها به راحتی بیشتری کنار می آیند. فراموش نکنید استاندارد استفاده از فونت در وبلاگ ها (برای زبان فارسی) دو فونت Tahoma - Times new roman می باشد. در صورتی که از فونت های دیگری نظیر فونت های فارسی مانند نازنین، تیتر و ... استفاده کنید، شاید در سیستم شما و سیستم بعضی از دوستانتان این فونت ها نمایش داده شوند، اما بسیاری از کاربران و مخاطبان شما فاقد این فونت ها می باشند و فونت هایی که استفاده کرده اید مقداری ناموزون به نظر خواهند رسید.
همچنین در مورد استفاده از شکلک های بیشتر در قسمت پست و نظرات، امکان قرار دادن این شکلک ها از نظر فنی ساده است، اما به نظر می رسد تنوع بیش از این مقدار سبب ضربه زدن به چهره وبلاگ شما می شود تا جذاب تر کردن آن. به یاد داشته باشید که باید بتوانید در وبلاگ خود تا حد امکان منظور خود را از طریق نوشتار منتقل کنید.

4 - امکان مطلع شدن از به روز رسانی دوستان

در این مورد هم در تلاش هستیم تا سیستم کاملی را مهیا کرده و به وبلاگ نویسان ارائه دهیم.

 

موارد دیگری هم به صورتی موردی بیان شده بود و یا نظرات فنی خاصی درباره امکانات درخواستی بود که در حال پیگیری همه آن ها نیز می باشیم.

همچنان منتظر پیشنهادها و نظرات شما در رابطه با عملکرد و امکانات مد نظر شما هستیم.