جمع بندی نظرات

ضمن تشکر از تمامی وبلاگ نویسانی که ما را مورد لطف قرار داده و در جهت پیشرفت فنی و ساختاری پرشین بلاگ نظرات خود را اعلام نمودند، عمده مسائل مطرح شده شامل این موارد بودند :

1 - امکان پاسخ گویی به نظرها

این امکان در سرویس پرشین بلاگ تعبیه شده و تا هفته آینده می توانید از آن استفاده کنید.

2 - امکان قرار دادن آسان تر موسیقی متن

در تلاش هستیم تا این امکان را هم برای شما فراهم آوریم تا به سادگی موسیقی متن دلخواه وبلاگ خود را قرار دهید ... البته در کنار این مساله، پیشنهاد می کنیم این کار را انجام ندهید ! قرار دادن موسیقی متن در وبلاگ گاه سبب آزرده خاطر شدن مخاطب شما خواهد شد، به خصوص وقتی که چند وبلاگ را همزمان باز می کند و هر کدام ... !

3 - شکلک های بیشتر و امکان مانور بر روی فونت و ...

فضای وب استانداردهایی دارد و مخاطبان با آن استانداردها به راحتی بیشتری کنار می آیند. فراموش نکنید استاندارد استفاده از فونت در وبلاگ ها (برای زبان فارسی) دو فونت Tahoma - Times new roman می باشد. در صورتی که از فونت های دیگری نظیر فونت های فارسی مانند نازنین، تیتر و ... استفاده کنید، شاید در سیستم شما و سیستم بعضی از دوستانتان این فونت ها نمایش داده شوند، اما بسیاری از کاربران و مخاطبان شما فاقد این فونت ها می باشند و فونت هایی که استفاده کرده اید مقداری ناموزون به نظر خواهند رسید.
همچنین در مورد استفاده از شکلک های بیشتر در قسمت پست و نظرات، امکان قرار دادن این شکلک ها از نظر فنی ساده است، اما به نظر می رسد تنوع بیش از این مقدار سبب ضربه زدن به چهره وبلاگ شما می شود تا جذاب تر کردن آن. به یاد داشته باشید که باید بتوانید در وبلاگ خود تا حد امکان منظور خود را از طریق نوشتار منتقل کنید.

4 - امکان مطلع شدن از به روز رسانی دوستان

در این مورد هم در تلاش هستیم تا سیستم کاملی را مهیا کرده و به وبلاگ نویسان ارائه دهیم.

 

موارد دیگری هم به صورتی موردی بیان شده بود و یا نظرات فنی خاصی درباره امکانات درخواستی بود که در حال پیگیری همه آن ها نیز می باشیم.

همچنان منتظر پیشنهادها و نظرات شما در رابطه با عملکرد و امکانات مد نظر شما هستیم.

/ 17 نظر / 47 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آمد

با سلام البته اینی که میخوام بگم یه پیشنهاده و اون اینکه یک قالب زیبا و در خور تمجید به نام خود پرشین طراحی کنید که مانند لوگوی پرشین یک نماد از پرشین بلاگ باشد

وحید

اول اینکه سلام دوم اینکه لطفا کد پیش فرض برای ارسال نظرات قرار دهید تا از آگهی های بی مورد جلوگیری شود. سوم اینکه امکان قرار دادن عکس کاربری متفاوت برای هر یک از مجموعه وبلاگ های یک نفر وجود ندارد. لطفا فعال کنید. چهارم اینکه منظم کردن لینک دوستان سخت است اگر راهی برای ساده تر کردن به وجود آید بهتر است. پنجم اینکه متشکر و خسته نباشید.

وحيد

با سلام. سيستم جديد پرشين در كل خيلي خوب شده،چند تا مورد به نظرم رسيد بد نديدم مطرح كنم: ١-مطالب داخل بخش تگها اگر تيتري بشه بهتره،چون اگه يه تگ مطلبش زياد باشه(فرضا٤٠تا پست)طول صفحش خيلي زياد ميشه! همينطور بخش آرشيو ماهانه و هفتگي. ٢-ماه مرداد تو پرشين و وبلاگاش يه الف اضافه داره! ٣-بخش تماس هنوز وجود خارجي پيدا نكرده! ٤-اگه يه كاري كنين "ي" هاي عربي ٢ نقطه خودبه خود در تمام قسمتها بي نقطه بشه،جالب تر و بهتره. باز هم ممنون از زحماتتون،كاربران پرشين هم به پاس تلاش شما،قدردانتان هستند. يا حق.

زینب

سلام. از اینکه امکان پاسخگویی به نظرات رو فراهم میکنید ممنون. از مواردی که دوستان گفتند ایجاد تنوع بیشتر در قالب های وبلاگ خیلی مورد خوبیه. در ضمن به نظر من پرشین بلاگ مرتبا مسابقات فرهنگی خوبی برگزار میکنه که از این بابت هم باید تشکر کنم.[گل]

یک ایرانی

امکان ارائه’ خدماتی بسیار بهتر از yahoo &youtob&msn&google&... نه برای من ایرانی بلکه برای همه مردم جهان تا دیگر من و امسال من برای استفاده های گوناکون مجبور نباشند با توهینی بزرگتر از به رسمیت نشناختن ایران و زبان فارسی در ابر سایتهای مواجه گردم. مگر آنها از کجا شروع کردند؟ اینهمه کاربر، فقط کافیست طبق یرنامه و قانونی کامل و آزاد در جهان مجازی که ربطی به قانون ایران در جهان عناصر ندارد. تا برای ایران در جهان 0و 1 سرزمین لایق نامش بنا کنیم اینجانب طرحهای کاملی دارم که در صورت حمایت حاضر به هر گونه همکاری از جان و دل هستم. اما حمایت واقعی. یک دست صدا ندارد و خدا را شکر در اینجا دستان زیادی هستند که در صورت همراهی با هم بجای رشدی از لحاظ کمیتی و بیهوده باعث شکل گیری جریانی می شوند که مطمئنن کاربرانش از تمامی نقاط جهان خواهند بود یادمان نرود که اگر به سرعت خود را به حد مطلوب در جهان 0 و 1 نرسانیم بی شک 1000 بعدی از نام ایران فقط در کتب تاریخ سخن گفته خواهد شد. ما ایرانی هستیم و لیاقتمان بیش از اینهاست دوستان به خود آیید و بجای ایراد گرفتن هر یک حرکت مفیدی را انجام دهید. من چه میتوانم

پوریا

سلام من خیلی با اپرا مینی کار میکنم و خیلی بده که نمیشه از اون طریق پست گذاشت چون کادر ورود متن رو نمیشناسه که برامون تبدیل کنه که ببینیم و همینطور همه ی ورودی هایی که یه جورایی نرم افزار تحت وبیه!!!!!![نیشخند]

زینب

سلام. گاهی دوستانی میان و برام نظر میذارن. فقط هم یک بار میان. ولی بعد گمشون می کنم. دوست دارم امکانی فراهم بشه که بتونم در یک نگاه ببینم تا به حال چه کسانی اومدند و برام نظر گذاشتند.

سلام میتونم بژرسم کی میشه از امکان پاسخگویی به نظرات استفاده کرد؟

مجید

اقا اگر میشه امکان عضویت در وبلاک را قرار بدید

انار زرد

سلام روابط عمومی چرا کسی به مشکل من رسیدگی نمیکنه[ناراحت] من تو ارسال مطلبم مشکل دارم صفحه اصلی مطلب جدید باز میشه ولی اون قسمتی که باید مطلبمو وارد کنم باز نمیشه لطف کنید کمکممممممم کنید