دور جدید فعالیت وبلاگ های گروهی تخصصی

وبلاگ ها دنیایی بی کران از اطلاعاتی هستند که توسط افراد مختلف بر عرصه اینترنت به نمایش گذارده می شوند، چه این اطلاعات روزنوشت ها باشند و چه عکس ها و چه مطالب علمی تخصصی و ...

اینک سعی داریم تا با هدف منسجم ساختن اطلاعات موجود در زمینه های مختلف و با محوریت فعالیت وبلاگ نویسان، وبلاگ های تخصصی گروهی را راه اندازی نمائیم.

برای آغاز، در چهار حوزه

بهداشت و سلامت،

دانشگاه ها و آموزش عالی،

آی تی


آشپزی

این کار را به پیش می بریم و در مدت کوتاهی نیز دیگر حوزه های تخصصی را پوشش خواهیم داد.

لطفا جهت اعلام آمادگی برای همکاری، در قسمت نظرات نام، نام وبلاگ، آدرس پست الکترونیک و حوزه ای را که مایل به همکاری در آن می باشید مشخص کنید.

منتظر حضور شما برای تولید محتوای گروهی هستیم.

/ 35 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
موسیو گلابی

ای داد بیداد! من همیشه هر کاری داشتم مستقیم می رفتم به آقای بوترابی می گفتم! اینجا چقدر خوبه! دیگه مزاحم آقای بوترابی نمی شم اینجوری! من اونقدر بی خبر بودم از وجود این وبلاگ که دو سه روز پیش یه پست گذاشتم در مورد اشکالات پرشین بلاگ! در مورد پرشین استت هم یک سری ایرادات بود که در وبلاگ learn نوشتم! امیدوارم ببینید! اگر دیدم خبری نشد دوباره اینجا هم میذارم!

مینا

مرسی :) ببینم این همکاری نون و آب هم داره ؟![چشمک]

سپیدار

سلام ... [گل] از لطف شما ممنونم از امکانی که برای نوشتن ایجاد کرده اید سپاسگزارم موفقیت شما را آرزومندم ... [گل]

محب ولایت

جناب آقای شمشیرگر سلام علیکم از حسن نظر شما ممنونم. این حقیر نیز متقابلا برای شما آرزوی توفیق و سربلندی دارم. یا علی مدد مدیر وبلاگ علی ولی الله http://alivaliyollah.persianblog.ir مدیر گروه علی ولی الله http://groups.yahoo.com/group/ali_valiyollah

سید مهدی میرعظیمی

سلام، بسیار سپاسگزارم از لطف شما و اینکه به من سر زدید. باز هم منتظرم کرامتتان را.

محسن بوالحسنی

دفتر اول شعرهای ریچارد براتیگان" خانه ای جدید در آمریکا" شامل پنج دفتر از شعرهای این شاعر آمریکایی با ترجمه ی محسن بوالحسنی و سیناکمال آبادی توسط نشر رسش منتشر شد.

محسن بوالحسنی

دفتر اول شعرهای ریچارد براتیگان" خانه ای جدید در آمریکا" شامل پنج دفتر از شعرهای این شاعر آمریکایی با ترجمه ی محسن بوالحسنی و سیناکمال آبادی توسط نشر رسش منتشر شد.

مهسا

آقا هنوز یه هفته نشده ؟؟!! آخه هنوز پاسخگویی به نظرات فعال نیست .